Kołnierze szyjkowe ze stali 1.4401/316/1.4404/316L

Kołnierze szyjkowe są stosowane przez instalatorów w projektach, w których bezawaryjne połączenie ma kluczowe znaczenie. Dzięki posiadaniu szyjki występującej w miejscu łączenia kołnierza z rurą, idealnie dopasowanej do wymiaru rury, zapewniają najlepsze możliwe połączenie ze sobą elementów instalacji.
Kołnierze szyjkowe występują w wielu różnych odmianach, z których najpopularniejsze to produkty nierdzewne, wykonane wg normy ANSI, EN i DIN. Kołnierze szyjkowe produkowane są z wielu gatunków stali, min. stali czarnej, stopowej, kotłowej, nierdzewnej oraz duplex i super duplex. Występują również kołnierze z niestandardowymi szyjkami, np. kołnierze redukcyjne, gdzie rozmiar szyjki jest mniejszy od rozmiaru kołnierza czy kołnierze typu long welding neck z długimi tulejami zamiast standardowych szyjek.
Podczas zamawiania kołnierzy szyjkowych w naszym sklepie prosimy zwrócić szczególną uwagę na dokładne dopasowanie wymiaru i grubości szyjki kołnierza do rozmiaru rury. W razie wątpliwości przy wyborze kołnierzy szyjkowych najlepiej dopasowanych do Państwa wymagań, zachęcamy do kontaktu.

12 / 24 / 48 / All

Pokazuje 1–12 z 13 wyników